O NAS

Hanzbud to firma rodzinna założona w 1990 r. Głównym profilem działalności jest produkcja i sprzedaż ogrodzeń betonowych, podmurówek pod ogrodzenia z siatki wraz z akcesoriami. Unikalne wzory ogrodzeń betonowych cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów, którzy poszukują nie tylko taniego sposobu na ogrodzenie swych posesji, ale także takich, których wygląd jest ładny i estetyczny. Prostota konstrukcji ogrodzeń pozwala ograniczyć koszty montażu, co niejednokrotnie jest decydującym czynnikiem przy ich wyborze.

Firma produkuje również galanterię betonową wykorzystywaną do aranżacji ogrodów, placów i chodników. W ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment: płytek chodnikowych, palisad, gazonów, donic, daszków itp. Produkcja metodą wibrowania posiada wiele zalet. Wyroby cechuje wysoka trwałość i odporność na mróz, dzięki czemu nie są to produkty sezonowe, ale są funkcjonalne i trwałe przez wiele lat. Potwierdzają to przeprowadzone badania i uzyskane atesty.

W sprzedaży dostępna jest również kostka brukowa marki Awbud - różnorodne wzornictwo i kolory oraz grys kamienny. Wszystko w najlepszych cenach.

Posiadamy własny transport samochodem samowyładowczym i dogodne dla klienta godziny pracy.